Movies
Ratings
383
The MuleRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0