Titles you rated
CloserRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Good LiarRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0- ザ ・タイタニックRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5