Series
Ratings
72
Nine PuzzleRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5