Titles you rated
Sex EducationRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Shaun the SheepRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5- M&MRated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5