Movies
Ratings
691
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Lonely PlanetRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MeddlerRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 2.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0