Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 2.5- VirusRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
Naked LunchRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
NocturnalRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0