Movies
Ratings
64
Interview with a HitmanRated ★ 4.0
House of the DisappearedRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 5.0
Born to DanceRated ★ 4.5
The Hidden FaceRated ★ 4.5
FilthRated ★ 5.0
The Piano TeacherRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5