Movies
Ratings
128
AlwaysRated ★ 0.5
Fists of LegendRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
BeatRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 0.5