Series
Ratings
28
North & SouthRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0