Movies
Ratings
629
WeaponsRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.0
TarotRated ★ 2.0
CompanionRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5