Series
Ratings
266
Rendez-vousRated ★ 4.0- すいかRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
Forbidden LoveRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 2.5
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 2.0
Older SisterRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 2.0