Movies
Ratings
20
The Dark KnightRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0