Series
Ratings
52
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Uncle SamshikRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0