Movies
Ratings
588
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Collateral BeautyRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0