Movies
Ratings
2898
Into the WildRated ★ 5.0
The Shadow's EdgeRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The SpecialsRated ★ 3.5
Castle of SandRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
That Sugar FilmRated ★ 4.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 4.5
Nasu: Summer in AndalusiaRated ★ 4.0
Slaughterhouse-FiveRated ★ 4.5
Snake EyesRated ★ 4.5
BakudanRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
The World According to GarpRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 4.0
Till We Meet AgainRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 4.0
The Age of AssassinsRated ★ 5.0