Movies
Ratings
150
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
DominoRated ★ 3.0
Running ScaredRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 5.0
Project ARated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 5.0
FameRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0