Movies
Ratings
943
Zootopia 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
The MarvelsRated ★ 3.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5