Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0