Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.0