Titles you rated
SuitsRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- Mother GamesRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- BonobonoRated ★ 4.5
A Dog of FlandersRated ★ 5.0- Run HanyRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5- Koby-KobyRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 3.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- Key the Metal IdolRated ★ 3.5
- Gunparade March: The New MarchRated ★ 3.0
Lost UniverseRated ★ 4.0- El-Hazard: The Alternative WorldRated ★ 4.0
- Hell Teacher NubeRated ★ 3.5