Movies
Ratings
35
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0