Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
TronRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 2.0