Movies
Ratings
92
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
MotherRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
The SonRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 1.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
ChefRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0