Titles you rated
MoonriseRated ★ 1.0
Tokyo RevengersRated ★ 0.5- The FrogRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0
The Bletchley CircleRated ★ 2.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5