Titles you rated
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0