Movies
Ratings
271
The MasterRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
CarsRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0