Series
Ratings
67
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.0
RebellionRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Wednesday Food TalkRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0