Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Finding Mr. RightRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The BanquetRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5