Movies
Ratings
148
Green BookRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5