Series
Ratings
70
My Country: The New AgeRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 2.0