Titles you rated
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
TagRated ★ 0.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
TedRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0