Series
Ratings
21- Men on a MissionRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Newlyweds DiaryRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 4.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0