Series
Ratings
21
Goblin SlayerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Basketball or NothingRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0