Movies
Ratings
226
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Angel HeartRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0