Series
Ratings
43
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 0.5
American Horror StoryRated ★ 1.0
American Horror StoryRated ★ 1.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 0.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0