Titles you rated
VivariumRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Eyes of Tammy FayeRated ★ 4.0
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 2.5
RetreatRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Last DuelRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 3.0