Series
Ratings
17
Is It Cake? Season 1Rated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0