Titles you rated
LucyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0