Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.0
Believer 2Rated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 2.0
HuntRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5- Love and LeashesRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 1.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0