Titles you rated
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 2.5