Movies
Ratings
213
HappyendRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5