Titles you rated
TriggerRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Handa-kunRated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 4.5