Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Åre MurdersRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0