Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0