Titles you rated
VertigoRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Far and AwayRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
A Boy's SisterRated ★ 4.0
Rabbit And LizardRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0