Movies
Ratings
766
HerRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
With Love... from the Age of ReasonRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Game of DeathRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
ArgoRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
The ConcertRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
The Patience StoneRated ★ 2.0
Rabbit HoleRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0