Series
Ratings
353
ChernobylRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5
Community Season 6Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- Studio 60 on the Sunset StripRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5