Titles you rated
Redo of HealerRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
In/SpectreRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
Angels of DeathRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
To Your EternityRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 5.0