Movies
Ratings
63
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5