Movies
Ratings
278
Children of HeavenRated ★ 4.0
Camille ClaudelRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Phone BoothRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 1.0
Little ChildrenRated ★ 3.0
Never ForeverRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.0
The DuchessRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
A Dangerous MethodRated ★ 3.0
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 3.0
TimeRated ★ 3.0
NoodleRated ★ 4.0